خانه / آموزش سئو / کتاب فاکتورهای رنکینگ گوگل

کتاب فاکتورهای رنکینگ گوگل

رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل pdfحتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)

لطفا به این مطلب رای دهید

[ ۵ امتیاز از ۲ رای]

قیمت: فقط ۱۵٫۰۰۰ تومان به جای ۴۰٫۰۰۰ تومان

تخفیف ۵۰ درصدی به دلیل آغاز فروش

کتاب فاکتورهای رنکینگ گوگل، کتابی است فوق العاده مهم و حیاتی که در آن به توضیح مهمترین معیارهای رنکینگ گوگل برای وب سایت ها پرداخته شده است … .

این روزها کمتر کسی در حوزه فناوری اطلاعات وجود دارد که از اهمیت سئو سایت چشمپوشی و تاثیر آنرا در کسب و کار انکار کند. با توضیحات موجود در این کتاب که دربرگیرنده مهمترین نکات رنکینگ گوگل به زبان بسیار ساده است، شما می توانید به بیزینس خود رونق ببخشید و مانند ده ها سایت دیگر که با نیوسئو به رتبه های بالای گوگل رسیدند، شاهد پیشرفت وضعیت وب سایت خود باشید.

به دلیل درخواست شما همراهان نیوسئو، بعد از گذشت حدود یک سال از آغاز سری مقالات فاکتورهای رنکینگ گوگل که در آنها موارد مهمی از تاثیرگذارترین نکات برای کسب رتبه های بالا در گوگل اشاره شد، بر این شدم تا این سری را به صورت کتابی جامع و کامل در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهم.

در این کتاب که در قالب فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf در دسترس قرار دارد، موضوعاتی مهم در حوزه سئو بیان شده که شامل مباحث مربوط به سورس، تولید محتوا و بک لینک می باشند. رعایت این موارد بسیار حایز اهمیت است و گاهی پیش می آید که با در نظر گرفتن نکته ای خاص و پیاده سازی آن در سایت خود، شاهد ربودن گوی سبقت از رقبایتان خواهید بود.

نکته مهم: سری مقالات فاکتورهای رتبه بندی گوگل، با توجه به آخرین آپدیت های گوگل گردآوری شده اند همچنین شامل متد نهایی جهت رونق بخشیدن به وب سایت شما هستند.

قیمت کتاب: با توجه به زمانی که برای گردآوری مطالب موجود در کتاب رنکینگ گوگل شده است، هزینه دریافتی بسیار ناچیز می باشد، ضمن اینکه نمونه مشابه این کتاب را در هیچ کجا نخواهید یافت.

ضمانت خرید: امیر قمصری شخصا ضمانت می کند، افرادی که پس از خرید کتاب از آن راضی نبودند می توانند ظرف مدت زمان ۴۸ ساعت پس از خرید، تمام مبلغ خود را پس بگیرند.

تعداد صفحات: ۳۷

به جهت آشنایی بیشتر شما دوستان عزیزم جهت بررسی و انتخاب دقیق این کتاب کارآمد تعدادی از صفحات این کتاب را در ذیل این متن لیست کرده ایم :

رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf

کتاب رنکینگ گوگل,معیارهای رنکینگ گوگل,مهمترین نکات رنکینگ گوگل

نکات رنکینگ گوگل

رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf

رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf

رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf

رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل,فاکتورهای رنکینگ گوگل pdf


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

استراتژی سئو سایت فوق العاده ۲۰۱۹

لطفا به این مطلب رای دهید [رای ها : ۱ امتیاز : ۵] سئو سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *